Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5

  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5 jest położony 6 km od takich obiektów jak Galeria Narodowa, maksymalnie 5 min spacerem od stacji metro Westbourne Park. Wi-Fi dostępne dla gości biznesowych lub rekreacyjnych.

Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5 oferuje 2 sypialnie, gdzie może rozmieścić się do 5 odwiedzających.

Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Apartament oferuje pierwszorzędną lokalizację 2 km od stacji kolejowej Marylebone. Stadion Lord's Cricket Ground znajduje się w około 2 km stąd. Pałac Kensington jest w odległości 25-minutowego spaceru.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5
Pink Floyd 3Br Flat In Maida Vale Near Notting Hill And Little Venice
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Pink Floyd 3Br Flat In Maida Vale Near Notting Hill And Little Venice

254 m od nieruchomości
Vesto Two Bedroom Notting Hill Apartment Arv
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vesto Two Bedroom Notting Hill Apartment Arv

459 m od nieruchomości
USD 336 USD 302
za noc
Modern, Fully Furnished Apartment With Ensuite, Private Balcony And Elevator In Notting Hill
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern, Fully Furnished Apartment With Ensuite, Private Balcony And Elevator In Notting Hill

9.4
Wspaniały 20 opinii
470 m od nieruchomości
USD 499 USD 449
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5 akceptuje zwierzęta?
      Niestety Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5 nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5 posiada kuchnię?
      W Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5 goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w piekarnik i zmywarkę do naczyń.
    • Czy Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5 spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5 oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym biurko do pracy.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Bright 2 Bedroom Apartment In London, Westbourne Park, Sleeps 5

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij